Linkař - systém pro správu kontaktů

Jak to všechno začalo?

Historie systému Linkař se začala psát v roce 2009, kdy byl původně navrhován jako systém pro záznam kontaktů pracovníků "Help desk" a menších call center. Systém byl tehdy postaven nad jádrem publikačního systému "LuckyCMS". V roce 2010 byl dopracován z funkční stránky a spuštěn testovací provoz na lince zákaznické podpory. V roce 2011 byl systém přenesen nad jádro moderního publikačního systému R2W a dále využíván v ostrém provozu na linkách zákaznické podpory mnoha společností, především v oboru IT a webdevelopmentu. Na začátku roku 2013 vznikla poslední edice systému která je vám dnes k dispozici.

Co je to linkař?

Linkař je poslední edice systému pro zápis kontaktů na linkách podpory, bez ohledu na to jakou formou jsou kontakty vedeny, nebo jak je podpora poskytována. Systém má podporu pro záznam komunikace vedené po telefonu, mailu, SMS, Live Chatu, nebo třeba i osobně. Systém Linkař je připravený na zápis kontaktů jak v "kanceláři" na PC, tak při terénní práci, kdy je možné do systému zapisovat na tabletu nebo smartphone.

Systém Linkař, je jakousi základní platformou, kde lze většinu položek systému individuálně nastavit dle potřeb konkrétní linky nebo pracoviště.

Systém sám generuje množství statistik v přehledných tabulkách a za pomoci grafů. Rozsah a podobu statistických výstupů je opět možné nastavit dle potřeb a požadavků.

Systém Linkař umožňuje podrobné nastavení práv na jednotlivé akce, nebo moduly.

Co je nezbytné pro chod systému Linkař

Nepotřebujete žádný extra hardware ani software řešení. Postačí běžné internetové připojení a dospělý internetový prohlížeč (Firefox, Chrome, Safari...). To je vše. Systém Linkač je multiplatformní, můžete jej tedy provozovat na operačních systémech s Windows, Linux nebo Mac.

Získat systém Linkař / Chci se dozvědět více

Pokud se chcete dozvědět více, nebo s námi konzultovat možnosti řešení vašich potřeb kontaktujte nás na:

E-mail: info@linkar.cz

GSM: +420 607 948 962
ZavřítFIRMA - ADRESA, MĚSTO, Telefon : +420 607 948 962